REGISTRACE ODBORNÉHO NÁVŠTĚVNÍKA - PERMANENTNÍ VSTUPENKA S BONUSY

Uzávěrka přihlášek: 31. 3. 2019

Přihláška ke stažení (*.doc)

Závazná přihláška - ONLINE

Registrace odborného návštěvníka je určena všem pracovníkům v knižním a literárním průmyslu a přidružených oborech. Napomáhá k  navázání vzájemných odborných a obchodních kontaktů mezi návštěvníky a vystavovateli knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha. Na balkón Pravého křídla Průmyslového paláce je nově situováno Obchodní centrum, které slouží jako zázemí pro registrované odborné návštěvníky, nabízí mj. klidné prostředí pro avizované obchodní schůzky, volný přístup k internetu, informační služby hostesky. V těsné blízkosti je i Profesní fórum, kde je ve spolupráci s Českým literárním centrem organizován program pro profesionály po celé čtyři dny trvání akce. Vzniká tak ucelený prostor zaměřený na potřeby a zájmy odborné veřejnosti.

Registrovaný odborný návštěvník veletrhu získá spolu s koupí průkazu odborného návštěvníka v hodnotě 250 Kč následující výhody:

  • volný vstup po celou dobu trvání akce
  • 1 výtisk Katalogu vystavovatelů
  • 1 výtisk Katalogu doprovodných programů
  • veletržní textilní tašku
  • možnost rezervace a využití jednacího místa v Obchodním centru
  • přístup k internetu v Obchodním centru po celou dobu veletrhu
  • heslo pro wi-fi připojení zdarma
  • kávu nebo čaj v prostorách Obchodního centra

Podmínky registrace

Na základě registrace Vám emailem zašleme pokyny k platbě. Platbu doporučujeme učinit předem, možná je však i platba v hotovosti na místě. Průkaz odborného návštěvníka si pak budete moci vyzvednout v RECEPCI u hlavního vstupu do areálu Výstaviště Praha spolu s informacemi a materiály, vyhnete se tak zcela frontám u pokladen.

Registrovat se můžete na základě stažené přihlášky zaslané e-mailem či poštou nebo vyplněním přihlášky on-line. Informace o zpracování osobních údajů je dostupná na webu www.svetknihy.cz

 

Obchodní centrum je prostor vyhrazený pro jednání a setkávání odborníků z domova i zahraničí. V příjemném prostředí s profesionálním zázemím můžete jednat se svými partnery, navazovat profesní kontakty. Pro registrované odborné návštěvníky je rezervace jednacího místa na danou hodinu zdarma s možností využití internetového připojení.

Rádi poskytneme další informace či pomůžeme s Vaší registrací.

za Svět knihy, s.r.o.

Andrea Tachecí
+420 602 590 888
info@svetknihy.cz